Zapiekanka extra looong z pieczarkami 250 g SmakMAK
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zapiekanka z pieczarkami i serem mozzarella 250g SmakMAK ekstra chrupiąca
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Bułka pszenna 57% (mąka pszenna , woda, drożdże , sól, olej rzepakowy, polepszacz: mąka pszenna, środki do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy, l- cysteina; stabilizator: octany sodu , substancja konserwująca : propionian wapnia); farsz pieczarkowy 14,3%% ( pieczarki 96%*, cebula suszona smażona (cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), substancja zagęszczająca : e1414, sól, olej rzepakowy, pieprz ); ser mozzarella 12,5% (mleko, podpuszczka mikrobiologiczna, bakterie fermentacji mlekowej, sól, skrobia ziemniaczana); woda, koncentrat pomidorowy 2,9%, skrobia ziemniaczana, ocet, sól, mieszanka przyprawowa (sól, przyprawy, zioła, cebula, czosnek, olej rzepakowy, aromat, ekstrakt przypraw); cukier, substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu; przyprawy, aromat * w farszu pieczarkowym |
| Pojemność | 250 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: smakmak sp. z o.o. ulica i numer: balonowa 7a kod pocztowy i miasto: 64-100 strzyżewice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 190 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 228 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 964 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 9,2 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |