Opis szczegółowy
Naturalna woda mineralna Cechini Muszyna 1 l niskonasycona
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekko gazowana |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Stopień nasycenia dwutlenkiem węgla | 1500 mg/l |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Produkt halal | 1 |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Typ chemiczny | Wapniowa |
| Skład dodatkowy | Zawartość charakterystycznych składników mineralnych: kationy mg/l wapniowy - 325,80 magnezowy - 61,62 sodowy - 33,17 potasowy - 3,73 aniony mg/l wodorowęglanowy - 1314 siarczanowy - 16,5 chlorkowy - 8,93 fluorkowy - 0,11 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cechini dystrybucja sp.z o.o. ulica i numer: zazamcze 23 kod pocztowy i miasto: 33-370 muszyna pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Sumaryczna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych w wodzie | 1808,5 mg/l |
| Sumaryczna zawartość anionów w wodzie | 1339,54 mg/l |
| Sumaryczna zawartość kationów w wodzie | 424,32 mg/l |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Nazwa organizacji nadającej status alergenu | Nie dotyczy |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Magnez | 61,62 mg/l |
| Potas | 3,73 mg/l |
| Wapń | 325,8 mg/l |
| Sód | 33,17 mg/l |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 1314 mg/l |
| Siarczany (SO₄²-) | 16,5 mg/l |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |