Opis szczegółowy
Muszynianka to jedna z najpopularniejszych wód mineralnych w Polsce. Pełna wartościowych pierwiastków niezbędnych do prawidłowego działania organizmu. Jednak nie tylko dlatego warto po nią sięgnąć.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowana |
| Pojemność | 0,6 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Skład dodatkowy | Ogólna zawartość rozpuszczonych składników mineralnych - 1880,09 mg/l. składniki mineralne niezdysocjowane: kwas metakrzemowy h2sio3 - 28,72 mg/l. suma składników stałych - 1908,81 mg/l. naturalna woda mineralna nasycona co2 (gazowana). woda średnionasycona dwutlenkiem co2 do stężenia od 1500 mg/l. do 4000 mg/l. zawartość charakterystycznych składników mineralnychw litrze wody: kationy mg/l magnezowy mg 2+ 126,0 wapniowy ca2+ 197,9 sodowy na+ 109.7 potasowy k+ 9,7 aniony mg/l wodorowęglanowy hco-3 1396,0 siarczanowy so2- 4 20,2 chlorkowy ci- 20,4 fluorkowy f 0,19 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia pracy "muszynianka" ulica i numer: kościuszki 58 kod pocztowy i miasto: 33-380 krynica zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zaleca się spożyć w ciągu 48 godzin od otwarcia. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |