Asortyment Moje zakupy
 • Promocje

 • Piekarnia

 • Owoce i warzywa

 • Mięso, ryby

 • Nabiał

 • Spożywcze

 • Napoje

 • Alkohole

 • Kosmetyki

 • Dom

 • Art. przemysłowe

 • Nasyć pragnienie kompozycją minerałów

  Nałęczowianka gazowana 1,5l Nałęczowianka gazowana 1,5l
  Producent: Nestle
  Cena: 2,94 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Nałęczowianka gazowana 6x1,5l Nałęczowianka gazowana 6x1,5l
  Producent: Nestle
  Cena: 16,72 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Cisowianka gazowana 0,5l Cisowianka gazowana 0,5l
  Producent: Cisowianka
  Cena: 1,63 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Cisowianka gazowana 1,5l Cisowianka gazowana 1,5l
  Producent: Cisowianka
  Cena: 2,32 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Cisowianka gazowana 6x1,5l Cisowianka gazowana 6x1,5l
  Producent: Cisowianka
  Cena: 12,99 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Jurajska gazowana 1,5l Jurajska gazowana 1,5l
  Producent: Jurajska S.A.
  Cena: 2,63 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Jurajska gazowana 6x1,5l Jurajska gazowana 6x1,5l
  Producent: Jurajska S.A.
  Cena: 14,85 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Magnesia lekko gazowana 1,5l Magnesia lekko gazowana 1,5l
  Producent: Magnesia
  Cena: 3,50 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Żywiec Zdrój Mocny Gaz 0,5l Żywiec Zdrój Mocny Gaz 0,5l
  Producent: Danone
  Cena: 2,63 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Żywiec Zdrój Mocny Gaz 1,5l Żywiec Zdrój Mocny Gaz 1,5l
  Producent: Danone
  Cena: 3,25 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Żywiec Zdrój Mocny Gaz 6x1,5l Żywiec Zdrój Mocny Gaz 6x1,5l
  Producent: Danone
  Cena: 18,59 zł
  szt.
  zobacz więcej

  Ludzki organizm składa się w 60-70% z wody. Należy ją zatem dostarczać każdego dnia w odpowiedniej ilości. W ten sposób zapewnisz sobie zdrowie, dobre samopoczucie i zadbasz o świetny wygląd. Świadomy wybór wody jest niezwykle ważny. Z tego też względu w naszym sklepie internetowym Megasam24.pl zadbaliśmy o szeroki wybór wód gazowanych i szczegółowy ich opis, aby każdy mógł wybrać produkt idealny dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Gwarantujemy fachowe doradztwo i błyskawiczną dostawę na terenie całego kraju.

  Pij wodę na spacerze i w domu

  Naukowcy i osoby zajmujące się zdrowym stylem życia są zgodni co do tego, że woda jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu i każdy człowiek powinien dostarczać jej w odpowiedniej ilości każdego dnia. To, jaka jest to ilość, w głównej mierze zależy od stanu zdrowia, wieku, wagi oraz prowadzonego trybu życia, niemniej jednak minimalna zalecana ilość to 2 litry wody na dzień. Ilość oczywiście zwiększa się w przypadku bardzo dużej aktywności fizycznej lub upałów. Istotne jest picie wody przez cały dzień. Warto zatem w domu mieć do dyspozycji duże butelki wody, a na spacer lub trening wybierać butelki o mniejszej pojemności. Woda gazowana w naszym sklepie występuje w wielu popularnych pojemnościach m.in. 500 ml, 1000 ml i 1500 ml. Każdy zatem znajdzie coś dla siebie.

  Kiedy pić wodę gazowaną?

  W mediach społecznościowych często można spotkać się z opinią, że picie wody gazowanej jest niezdrowe, co oczywiście nie ma potwierdzenia naukowego. Wręcz przeciwnie woda gazowana ma pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Dzięki zawartości dwutlenku węgla pozytywnie wpływa między innymi na pracę przewodu pokarmowego, poprawia wchłanialność magnezu i wapnia oraz często pomaga w pozbyciu się zaparć. Nie jest to jednak rozwiązanie idealne dla każdego. Z wody gazowanej powinny zrezygnować lub ograniczyć jej spożycie osoby mające problemy gastryczne, kobiety w ciąży, małe dzieci, a także osoby borykające się z takimi dolegliwościami jak zespół jelita drażliwego. Woda gazowana polecana jest w przypadku infekcjach dróg moczowych. Wspomaga także leczenie nadkwasoty żołądka.

  Szybkie zakupy i błyskawiczna dostawa

  Zakupy przez internet to przede wszystkim wygoda. Decydując się na zakupy w sklepie internetowym Megasam24.pl, nie tylko zrobisz zakupy szybko i zgodnie z ustaloną listą, ale również wszystkie produkty dostarczy ci kurier. W przypadku wód gazowanych i niegazowanych jest to duża zaleta, szczególnie dla osób, które nie posiadają swojego samochodu i tym samym zakupione zgrzewki wody w sklepie stacjonarnym muszą same przynieść do domu. W przypadku zakupów internetowych nie musisz się o to martwić! Zapewniamy najwyższą jakość obsługi i fachowe doradztwo. Jeśli zatem potrzebujesz skonsultować się z nami, to skorzystaj z tego. Do Twojej dyspozycji jesteśmy w godzinach pracy biura. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Jesteśmy tu dla Ciebie.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium