Opis szczegółowy
Musująca Kropla Beskidu
Woda, która chroni wodę!
Ujęcie Kropla Beskidu w Tyliczu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Musująca |
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Skład dodatkowy | Woda napowietrzana i filtrowana. odpowiednia dla diety ubogiej w sód. ogólna mineralizacja 333,2 mg/l. charakterystyczne składniki mineralne (mg/l): kationy: ca2+: 45, mg2+: 17, na+: 15, k+: 1,1; aniony: hco3: 219, so42-: 33, cl-: 3,1, f-: <0,10. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,54 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | Ujęcie kropla beskidu w tyliczu. |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coca cola hbc polska sp. z o.o. ulica i numer: żwirki i wigury 16 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 183 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed działaniem promieni słonecznych. nie przechowywać w pobliżu środków chemicznych. chronić przed zamrażaniem. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 250 ml |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,1 mg/100g |
| Magnez | 1,7 mg/100g |
| Potas | 0,11 mg/100g |
| Wapń | 4,5 mg/100g |
| Chlor | 0,31 mg/100g |
| Sód | 1,5 mg/100g |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 21,9 mg/100g |