Opis szczegółowy
Okręgowa spółdielnia mleczarska garwolin od lat jest cenionym i uznanym producentem twarogów. Spośród bogatej oferty, szczególnie znanym i najbardziej poszukiwanym jest twaróg zapakowany w pergamin. Ręczny sposób pakowania tego twarogu od lat pozostaje niezmienny.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane normalizowane, bakterie fermentacji mlekowej |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,5 - 2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska garwolin ulica i numer: ogrodowa 17 kod pocztowy i miasto: 08-410 wola rębkowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 151 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 631 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |