Opis szczegółowy
Koreański street food na wyciągnięcie ręki
Topokki Sweet & Spicy to klasyczne koreańskie kluski ryżowe w gęstym, słodko-pikantnym sosie. Produkt instant - gotowy w zaledwie 3 minuty – wystarczy podgrzać w mikrofalówce, zamieszać i gotowe! Idealne jako szybki lunch, azjatycka przekąska lub rozgrzewająca kolacja w domowym stylu. Receptura oparta na ryżu (aż 83%) sprawia, że danie jest sycące i zgodne z tradycją kuchni koreańskiej. W składzie znajdziesz m.in. paprykę, czosnek, cebulę, koncentrat anchois i sos sojowy – czyli wszystko to, co odpowiada za autentyczny słodko-pikantny smak, który podbił ulice Seulu i zyskał fanów na całym świecie.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Korea Południowa |
| Składniki | Ryż, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; papryka chili w proszku 1,73 %, mieszanka smakowa (skrobia kukurydziana, cebula w proszku, mąka pszenna, czosnek w proszku), pasta z czerwonej papryki chili w proszku 1,58 % (maltodekstryna, papryka chili 32 %, cukier, sól, mąka pszenna, emulgator: e 306), mieszanka smakowa (maltodekstryna, sos sojowy (soja, kwas: e 507; woda, regulator kwasowości: e 524), koncentrat z anchois (woda, suszone anchois (ryba), maltodekstryna, sól), ekstrakt drożdżowy, melasa z trzciny cukrowej, wzmacniacz smaku: e 635; olej palmowy), wzmacniacze smaku: e 621, e 635, e 640; barwnik: e 160c; regulator kwasowości: e 330, emulgator: e 472c. może zawierać: skorupiaki, jaja, orzeszki ziemne, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki. |
| Pojemność | 120 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 200 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 273 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1154 kJ |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Cukry | 8,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |