Opis szczegółowy
SMALEC Z GĘSI TO PRODUKT UŻYWANY W TRADYCYJNEJ KUCHNI POLSKIEJ JAKO DODATEK DO WIELU POTRAW. STOSOWANY JEST RÓWNIEŻ W MEDYCYNIE NATURALNEJ.
Parametry produktu
| Składniki | Topiony tłuszcz gęsi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
| Zawartość surowca wtórnego | Drewno 0% |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ami spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: 1 stara droga 1 kod pocztowy i miasto: 63-510 mikstat pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 45 dni (dzień) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 960 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 895 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3680 kJ |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 27 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 99 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |