Pancetta z pieprzem plastry 100g San Carlo
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Boczek wieprzowy, suszony, dojrzewający, rolowany z pieprzem
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Boczek wieprzowy*, sól, dekstroza, naturalne aromaty, przyprawy ( czarny pieprz 1,5% ) przeciwutleniacz: e301, substancja konserwująca: e252, e250. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: salam dąbrowski i wspólnicy spółka jawna ulica i numer: bierutowska 29 kod pocztowy i miasto: 51-317 wrocław pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|