Opis szczegółowy
Rurki waflowe (24 %) z nadzieniem z kremem orzechowym (45 %) oblane czekoladą mleczną. Masa kakaowa minimum 25 %.
Parametry produktu
| Smak | orzechowy, czekoladowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 150 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, tłuszcz z nasion palmy oleistej*, mąka pszenna, mleko w proszku odtłuszczone, pasta z orzechów laskowych (7 %), tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, laktoza (z mleka), bezwodny tłuszcz mleczny, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu¹, emulgator: lecytyny (z soi), sól. zawiera orzechy laskowe, mleko, pszenicę, gluten, soję. może zawierać orzeszki ziemne, migdały, orzechy nerkowca, orzechy makademia, pistację i jaja. ¹ certyfikat rainforest alliancetm. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: stefana batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 512 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2140 kJ |
| Wielkość porcji | 12,5 g |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 52,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 62,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny |