Sun Hee danie instant topokki hot& spicy 120g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Pikantny smak koreańskiego street foodu
Topokki Hot & Spicy to propozycja dla miłośników intensywnie pikantnych koreańskich smaków! Gęsty, wyrazisty sos z dodatkiem papryki habanero, ostrej pasty gochujang oraz przypraw typowych dla kuchni koreańskiej zapewnia intensywne doznania, które rozgrzewają już od pierwszego kęsa. Jako produkt instant, ten sycący, streetfoodowy posiłek jest niezwykle wygodny i gotowy w zaledwie 3 minuty! Wystarczy zalać go wodą i podgrzać, by cieszyć się autentycznym smakiem. Bazą dania są tradycyjne koreańskie kluseczki ryżowe (aż 83% składu), które w połączeniu z ostrym sosem tworzą idealny, szybki obiad lub wieczorny comfort food. Produkt idealny dla fanów koreańskiej kuchni i wyrazistych potraw – doskonały na szybki posiłek wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Korea Południowa |
| Składniki | Ryż, cukier, mieszanka smakowa (papryka słodka w proszku, wzmacniacze smaku: e 621, e 635, e 640; cabula w proszku, czosnek w proszku, mąka pszenna, emulgator: e 472c, pasta z czerwonej papryki chili w proszku 1,58 % (maltodekstryna, papryka chili 32 %, cukier, sól, mąka pszenna, emulgator: e 306), sól, mieszanka smakowa (maltodekstryna, sos sojowy (soja, kwas: e 507, woda, regulator kwasowości: e 524), koncentrat z anchois (woda, suszone anchois (ryba), maltodekstryna, sól), ekstrakt drożdżowy, melasa z trzciny cukrowej, wzmacniacz smaku: e 635, olej palmowy), skrobia kukurydziana, barwnik: e 160c, oleorezyna z chili, regulator kwasowości: e 330, przeciwutleniacz: e 306. może zawierać: skorupiaki, jaja, orzeszki ziemne, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki. |
| Pojemność | 120 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 200 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, Chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 263 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1115 kJ |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 7,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |