Starbucks Tripleshot Espresso Mleczny napój kawowy 300 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 300 ml |
| Smak | Kawowy, Mleczny |
| Działanie | Chłodzące, Energetyzujące, Pobudzające |
| Składniki | Mleko o zawartości tłuszczu 3,3%(75%), kawa arabica starbucks (woda, ekstrakt z kawy)(20,2%), cukier(4,7%), regulator kwasowości: węglany potasu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-01-30 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Bv-coc-015111/bv-cw-015111 |
| Producent: | Arla Foods S.A.Ulica i numer: Dworcowa 27Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Krótki opis marketingowy | Wyjątkowo orzeźwiający napój kawowy w przyjemnie schłodzonym wydaniu, z potrójną dawką intensywnego smaku i aromatu klasycznego espresso i aksamitnie kremowym mlekiem. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 147 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w temperaturze do +8℃ i spożyć w ciągu trzech dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Delikatnie wstrząśnij przed otwarciem. pij schłodzone. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 71 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 299 kJ |
| Wielkość porcji | 300 ml |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 8,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawartość kofeiny | 45,2 mg/100ml |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E501 Węglany potasu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |