Opis szczegółowy
White Chocolate Mocha to smak, która odmieni tegoroczną zimę. Idealne połączenie kawy Starbucks Arabica z aksamitnie kremowym mlekiem i dodatkiem rozpływającej się w ustach białej czekolady - nie przejdziesz obok niej obojętnie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 220 ml |
| Smak | Czekoladowy, Kawowy, Mleczny |
| Działanie | Odprężające, Pobudzające |
| Składniki | Mleko o zawartości tłuszczu 2% (75%), kawa arabica starbucks (woda, ekstrakt kawy) (19,9%), cukier (4,7%), aromat, regulator kwasowości: węglany potasu, stabilizatory: karagen, guma gellan, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-08-05 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Dnv-coc-001508 |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2025-05-01 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arla foods s.a. ulica i numer: dworcowa 27 kod pocztowy i miasto: 78-220 tychowo pl |
| Krótki opis marketingowy | White chocolate mocha to smak, która odmieni tegoroczną zimę. idealne połączenie kawy starbucks arabica z aksamitnie kremowym mlekiem i dodatkiem rozpływającej się białej czekolady. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Stworzone przez baristów odróżniające doświadczenie smakowe eleganckie opakowanie podkreślające dziedzictwo starbucks w obszarze kawy. wstrząśnij przed otwarciem. pij schłodzone. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 62 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 261 kJ |
| Wielkość porcji | 220 ml |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 8,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawartość kofeiny | 35 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E501 Węglany potasu, E407 Karagen, E418 Guma gellan |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Stabilizator |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zawiera substancje słodzące. |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak kawy z nutą białej czekolady, konsystencja płynna, kolor jasnobrązowy |