Opis szczegółowy
Ta przepyszna nowość to nic innego jak płynne połączenie aromatycznej kawy Arabica Starbucks®, 20g białka, rozpływającej się czekolady oraz kremowego mleka o niskiej zawartości tłuszczu. Wysokobiałkowy, bez dodatku cukrów* napój, którym możesz delektować się zawsze i wszędzie. Sprawdzi się idealnie przed każdym treningiem oraz pomoże Ci w ciągu Twojego aktywnego dnia. Starbucks® Protein Drink pozwoli zapewnić solidną porcję białka, rozpieszczając Cię swoim pysznym smakiem.
*Zawiera występujące cukry.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 330 ml |
| Smak | Mleczny, Kawowy, Czekoladowy, Aksamitny |
| Działanie | Chłodzące, Odprężające, Pobudzające, Odżywcze |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Składniki | Mleko o zawartości tłuszczu 1,3 % (75 %), kawa arabica starbucks (20,6 %) (woda, ekstrakt kawy), białko mleka w proszku (3,6 %), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,5 %), stabilizatory (guma gellan, karagen), regulatory kwasowości (cytrynian sodu, węglan potasu), aromat, substancja słodząca (acesulfam k). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-08-05 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Dnv-coc-001508 |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2025-05-01 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arla foods s.a. ulica i numer: dworcowa 27 kod pocztowy i miasto: 78-220 tychowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Zawierające 20g białka starbucks® protein mocha to unikalne połączenie naszej aromatycznej kawy arabica starbucks, rozpływającej się czekolady oraz kremowego mleka o niskiej zawartości tłuszczów, bez dodatku cukrów*. |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 56 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Delikatnie wstrząśnij przed otwarciem. pij schłodzone. napój wysokobiałkowy z kawą starbucks. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 51 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 214 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawartość kofeiny | 29,3 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E418 Guma gellan, E407 Karagen, E331 Cytryniany sodu, E501(i) Węglan potasu, E950 Acesulfam K |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Regulator kwasowości, Substancja słodząca |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Wysoka zawartosć białka - 20 g białka w butelce. zawiera występujące cukry. niska zawartość tłuszczu. |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Zapach i smak słodkiego mleka z nutą czekolady i odrobiną kawy, konsystencja bardziej lepka niż mleko, kolor i wygląd brązowy jednorodny płyn po wstrząśnięciu |