Bakoma Maxi Meal o smaku bananowym 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Napój mleczny o smaku bananowym wzbogacony w witaminy, minerały oraz olej roślinny. Produkt UHT. Zawiera substancję słodzącą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
|---|---|
| Pojemność | 480 ml |
| Zawartość tłuszczu | 4,7 g/100g |
| Typ produktu | UHT, Smakowy, Wzbogacony |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Przeznaczenie | 1 butelka = 1 posiłek |
| Składniki | Mleko 40%, woda, białka mleka, olej rzepakowy, maltodekstryna, proszek kokosowy, syrop ryżowy w proszku, skrobia modyfikowana ryżowa, błonnik cytrusowy, emulgator: lecytyny; substancja zagęszczająca: guma gellan; aromat bananowy, barwnik: karoteny; substancja słodząca: sukraloza; premiks mineralno-witaminowy: witamina a, witamina d, witamina e, witamina k, witamina c, tiamina, ryboflawina, niacyna, witamina b6, kwas foliowy, witamina b12, biotyna, kwas pantotenowy, potas, żelazo, miedź, jod, selen, mangan, magnez, chlorek, chrom, molibden. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bakoma sp. z o.o. ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Spożyć do 6h po wyjęciu z lodówki. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 33,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 35 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 100 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 500 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 25 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2098 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 23,5 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 25 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 67 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 30 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 8 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 133 mg/100g |
| Magnez | 22,5 mg/100g |
| Mangan | 0,120 mg/100g |
| Miedź | 0,06 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,960 mg/100g |
| Potas | 120 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,084 mg/100g |
| Selen | 3,30 μg/100g |
| Witamina E (%RWS) | 6 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,066 mg/100g |
| Wapń | 199 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 25 %RWS |
| Witamina A | 48,0 μg/100g |
| Witamina A (%RWS) | 6 %RWS |
| Witamina B12 | 0,150 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 6 %RWS |
| Witamina E | 0,72 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 3,0 μg/100g |
| Chlor | 48 mg/100g |
| Chlor (%RWS) | 6 %RWS |
| Cynk | 0,81 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 19 %RWS |
| Jod | 9,0 μg/100g |
| Jod (%RWS) | 6 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 12,0 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,084 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 6 %RWS |
| Witamina C | 4,8 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 6 %RWS |
| Witamina D | 0,30 μg/100g |
| Żelazo | 1,04 mg/100g |
| Witamina K | 4,5 μg/100g |
| Chrom (%RWS) | 6 %RWS |
| Molibden (%RWS) | 6 %RWS |
| Magnez (%RWS) | 6 %RWS |
| Selen (%RWS) | 6 %RWS |
| Chrom | 2,4 μg/100g |
| Molibden | 3,0 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |