Opis szczegółowy
Kreacja najlepszych smaków zamkniętych w eleganckiej bombonierce. Praliny z aksamitnymi kremami:
Krem o smaku toffi
Krem kakaowy
Krem adwokatowy
Krem o smaku malagi
Krem o smaku madery
Krem migdałowy z kawałkami migdałów
Krem kawowy
Krem orzechowy z kawałkami orzecha laskowego
Krem kokosowy z wiórkami kokosowymi
Krem o smaku brandy-orange
Krem pistacjowy z kawałkami pistacji
Parametry produktu
| Dodatki | Z czekoladą białą, Z czekoladą ciemną, Z czekoladą mleczną |
| Zawartość netto | 228 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, tłuszcz palmowy, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku pełne, tłuszcz mleczny, mleko w proszku odtłuszczone, alkohol etylowy, orzechy laskowe, wiórki kokosowe, migdały, orzechy pistacjowe, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, koncentrat soku wiśniowego, kawa rozpuszczalna, żółtko jaja w proszku, sól, substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza; emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; stabilizator: e 492; aromaty (mleko), koncentrat ze spiruliny i jabłek, barwniki: betanina, kurkumina. mogą zawierać orzeszki arachidowe. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian sp. z o.o. ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 527 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2199 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
Inne informacje o zawartości