Mieszko Cherrissimo Exclusive Wiśnie w Likierze 285 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Wiśniowy, Amaretto, Rumowy, Winny |
|---|---|
| Dodatki | Z alkoholem, Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 285 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: czekolada (50%) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i e 476; aromat], cukier, wiśnia w alkoholu (12,9%) (wiśnia, woda, alkohol etylowy); syrop glukozowy, alkohol etylowy (1,6%), amaretto (0,4%), białe wino (0,4%), rum (0,3%), stabilizator: inwertaza; substancja zagęszczająca: agar; aromaty. czekolada - masa kakaowa minimum 43%. czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. wyrób może zawierać mleko, orzeszki arachidowe i inne orzechy, jaja, pszenicę. produkt zawiera alkohol - nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. pomimo największych starań związanych z kontrolą jakości wiśnia może zawierać pestkę. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Producent: | mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 416 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1739 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E476 Polirycynooleinian |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Stabilizator |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Produkt zawiera alkohol - nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. pomimo największych starań związanych z kontrolą jakości wiśnia może zawierać pestkę. *informacje dotyczące składników, wartości odżywczych odnoszą się do aktualnie stosowanych receptur. ze względu na zmiany w sprzedaży dostępne mogą być produkty o dotychczasowym oraz nowym składzie, dlatego zalecamy dodatkowe porównanie z danymi na opakowaniach. |