Pergal? bombonierka milk classic 343 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Czekoladowy, Karmelowy, Orzechowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 343 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Składniki | Czekolada mleczna 58 % (cukier, mleko w proszku pełne, masło kakaowe, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (w proporcjach zmiennych: palmowy, shea), mleko w proszku odtłuszczone, emulgatory: lecytyny sojowe, polirycynooleinian poliglicerolu; aromat), syrop cukrowy (cukier, woda), tłuszcze roślinne (z ziaren palmowych, palmowy), cukier, syrop glukozowy, mleko słodzone zagęszczone, serwatka w proszku z mleka, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, nadzienie karmelizowane 1 % (syrop glukozowo-fruktozowy, mleko słodzone zagęszczone, tłuszcz kokosowy, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, emulgator lecytyny sojowe, aromaty), orzechy laskowe rozdrobnione prażone 1 %, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, mieszanka mleka w proszku odtłuszczonego i serwatki w proszku z mleka, mleko w proszku pełne, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu, monostearynian polioksyetylenosorbitolu; sól, aromaty, konserwant: sorbinian potasu. może zawierać orzeszki arachidowe, migdały, gluten (pszenny), jaja i ich produkty. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Producent: | ab vilniaus pergale ulica i numer: graiciuno 26 kod pocztowy i miasto: lt-02241 vilnius lt |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 513 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2148 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |