Opis szczegółowy
Cztery rodzaje kokosowych specjałów czekoladowych. Deserowa z nadzieniem kokosowym. Biała kokosowa z chrupkami. Mleczna z nadzieniem kokosowym. Biała z nadzieniem kokosowo – migdałowym.
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy, Kokosowy |
| Dodatki | Z chrupkami, Z czekoladą białą |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (shea, palmowy), mleko pełne w proszku, pełnotłuste mleko w proszku, wiórki kokosowe (5,6 %), miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, laktoza (z mleka), maślanka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, siekane migdały (0,6 %), emulgator: lecytyny (z soi), kukurydza, aromaty, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego. biała czekolada: masa kakaowa minimum 28 %. mleczna czekolada: masa kakaowa minimum 32 %. czekolada śmietankowa: masa kakaowa minimum 45 %. może zawierać także orzechy laskowe, orzeszki ziemne, inne orzechy i jaja. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 26 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 606 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2520 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 26,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 44,2 g |
| Cukry | 42,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 43,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |