Goplana Pistachio 192 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Praliny Pistachio.
Parametry produktu
| Smak | Pistacjowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 197 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku pełne, tłuszcz palmowy, miazga kakaowa, alkohol etylowy, tłuszcz mleczny, mleko w proszku odtłuszczone, orzechy pistacjowe mielone (0,1%), substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza; emulgatory: lecytyny (z soi), e476; aromaty, koncentrat ze spiruliny i jabłek, barwnik: kurkumina. może zawierać jaja, inne orzechy i orzeszki arachidowe. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 490 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2051 kJ |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |