Trumpf praliny rum gin 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Z orzechami |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem, Z alkoholem |
| Zawartość netto | 200 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | cukier, orzechy laskowe (15%), miazga kakaowa, woda, tłuszcz kakaowy, dżin 3,7%, mleko pełne w proszku, rum karaibski 2,8%, mleko odtłuszczone w proszku, tłuszcz mleczny, likier cytrynowo - limonkowy 1,0%, substancja zagęszczająca (guma arabska), laktoza, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat , serwatka słodka w proszku (mleko), alkohol, chinina o ziołowym aromacie, ekstrakt wanilii, aromat mięty, aromat cytrynowy z innymi aromatami, aromat, sól. Polewy: czekolada mleczna, czekolada biała. Czekolada mleczna - masa kakaowa minimum: 30%, czekolada mleczna - masa kakaowa minimum 40%. Może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy, gluten i jaja. Praliny zawieraj,ą 5,1 vol alkoholu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Producent: | LUDWIG CZEKOLADA Sp. z o. o.Ulica i numer: Rzeczna 3Kod pocztowy i miasto: 43-430 Skoczów PL |
| Krótki opis marketingowy | Praliny EDLE TROPFEN IN NUSS RUM & GIN 200g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 5 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 466 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1948 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |