Sok z imbiru BIO 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Specjalnie wyselekcjonowane korzenie imbiru przetworzone w delikatnym procesie nadają intensywny aromat. Idealny to herbaty lub jako przyprawa do zup, sosów i innych dań.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych
Składniki
sok z imbiru BIO 97%, sok z cytryn BIO.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 49/12 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 2.6 g |
| Cukry | 2.6 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.2 g |
| Sól | 0 g |