Sok gruszkowy nieklarowany 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Polecamy dzieciom ze względu na łagodny smak (ze względu na intensywność soku proponujemy go rozcieńczyć).
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (temp. 4-18 st. C). Po otwarciu należy przechowywa
Składniki
sok gruszkowy (95%), sok jabłkowy (5%).
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 217.5/52 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 10.9 g |
| Białko | 0.4 g |
| Sól | 0.2 g |