Antioxid BOOSTER shot 100 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Shot ANTIOXID BOOSTER to niegazowany napój bez dodatku cukru, którego bazą są soki NFC wzbogacone sokiem z kłącza kurkumy i czarnym pieprzem. Jego zadaniem jest neutralizacja wpływu stresu oksydacyjnego.
Warunki przechowywania
Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Wstrząsnąć przed spożyciem.
Składniki
soki owocowe NFC 90,4 % (sok z jabłek, sok z mandarynek, sok z aceroli), sok z kłącza kurkumy (9,5 %), pieprz czarny mielony (0,1 %).
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 187/42 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 10 g |
| Cukry | 9.8 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.1 g |