Bombilla Red puszka 330 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Lekko gazowany napój na bazie Yerba mate o smaku acai, granatu i żurawiny. Duża zawarość kofeiny (20mg/100ml). Słodzona tylko owocami, bez konserwantów i sztucznych barwników. Bombilla odświeża, wzmacnia i dodaje rześkości bo tak chce natura.
Warunki przechowywania
PRZECHOWYWAĆ W SUCHYM. CHŁODNYM I ZACIENIONYM MIEJSCU. NIE ZAMRAŻAĆ
Składniki
Woda, ekstrakt z owoców (9,5%), Ekstrakt Yerba Mate (0,816%), dwutlenek węgla, koncentrat z czarnego bzu, kwas: kwas cytrynowy, aromaty, w tym kofeina , substancja przeciwpieniąca (E471).
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 114/27 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 6.5 g |
| Cukry | 5.6 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.01 g |