Immunity BOOSTER shot 100 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Shot IMMUNITY BOOSTER to niegazowany napój bez dodatku cukru, którego bazą są soki NFC wzbogacone o sok z aceroli i sok z korzenia imbiru. Acerola i imbir mogą korzystnie wpływać na funkcjonowanie układu odpornościowego, zwłaszcza w sezonie wzmożonej zachorowalności.
Warunki przechowywania
Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Składniki
soki owocowe NFC 86 % (sok z jabłek, sok z aceroli (11,5 % w sokach owocowych), sok z cytryny), sok z imbiru (13 %), woda.
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 172/40 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 9.5 g |
| Cukry | 9.2 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.1 g |