Kombucha BIO Probiotyk Relax Shot 100 ml
dodaj do przechowalni
Opis
To prozdrowotne połączenie filtratu z fermentatu kombuchy bogatego w niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego probiotyki z organicznymi ashwagandhą i melisą lekarską, które pomogą zredukować codzienny stres i wspomóc relaksację.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Składniki
BIO sok jabłkowy tłoczony na zimno, BIO sproszkowany korzeń ashwagandhy, BIO wyciąg z liści melisy (0,6%), BIO imbir, BIO fermentowana herbata (woda, BIO glukoza, BIO fruktoza, BIO herbata, BIO ocet jabłkowy, kultury kombuchy)
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 131 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 5.7 g |
| Cukry | 4.6 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.01 g |
| Sól | 0 g |