Słonecznik łuskany BIO 350 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczne pestki słonecznika są źródłem zdrowych tłuszczy, mają właściwości oczyszczające organizm. Polecamy je jako smaczny dodatek do sałatek, surówek, pieczywa. Wyśmienicie smakuje uprażony na patelni.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
łuskane ziarna słonecznika* 100% * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2458/594 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 49 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5.7 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 6 g |
| Białko | 23 g |
| Sól | 0 g |