Wiórki kokosowe BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Wiórki kokosowe otrzymuje się z wysuszonego i startego miąższu orzecha kokosowego. Często stosowane są jako dodatek do ciast, ciastek i rozmaitych batoników oraz sałatek.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
wiórka kokosowe* 100% * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2776/674 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 65 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 57 g |
| Węglowodany | 7.4 g |
| Cukry | 7.4 g |
| Błonnik | 10 g |
| Białko | 6.9 g |
| Sól | 0.09 g |