Morwa suszona BIO 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Roślinny skarb przypominający jeżyny. orwa doskonale sprawdza się również jako składnik sałatek, kompotów, dżemów, marmolad, win i likierów.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
morwa biała suszona* 100% * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1442/340 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 75 g |
| Cukry | 38 g |
| Błonnik | 12 g |
| Białko | 4.2 g |
| Sól | 0.2 g |