Migdały BIO 120 g
dodaj do przechowalni
Opis
MIGDAŁY to najszlachetniejsze z ORZECHY. Łagodzą stres i koją nerwy, dlatego polecane są jako przekąska. Migdałów nie powinno poddawać się obróbce termicznej. Idealnie nadają się do dań na słodko oraz mięsnych.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
MIGDAŁY* *surowiec pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Alergeny
ORZECHY
Możliwe alergeny
GLUTEN,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2393/572 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 52 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.74 g |
| Węglowodany | 20.5 g |
| Cukry | 6.9 g |
| Błonnik | 12.9 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 0.035 g |