Len brązowy (Siemię lniane) BIO 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Siemię lniane to malutkie nasionka lnu i należy do superfood. Siemię stosujemy w formie kisielu, napary lub całe ziarna. Łagodzi dolegliwości żołądkowe (osłania przewód pokarmowy), likwiduje problemy z zaparciami, poprawia perystaltykę jelit, powoduje uczucie sytości, świetnie nawilża włosy, paznokcie, pomaga w problemach z cerą.Należy przechowywać w szczelnie zamkniętym i ciemnym słoiku.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
siemię lniane* *składnik pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1477/353 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 29.58 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 25.8 g |
| Sól | 0 g |