Sierpc ser królewski kl. I około 3,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Szwajcarsko-holenderski |
| Gatunek sera | Ementaler |
| Forma | Blok |
| Smak | Orzechowy, Łagodny, Pikantny, Słodki, Lekki |
| Składniki | Mleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii( szczepionka serowarska, szczepionka bakterii propionowych) dopuszcza się dodatek barwnika: annato, bez konserwantów |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,5 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 3,2 - 4,2 kg |
| Producent: | OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SIERPCUUlica i numer: ŻEROMSKIEGO 2AKod pocztowy i miasto: 09-200 SIERPC PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 38 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 352 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1461 kJ |
| Wielkość porcji | 4 kg |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,2 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E509 Chlorek wapnia |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator |