Opis szczegółowy
Ser Grana Padano (ChNP*) dojrzewający 14 m-cy,
min. 32% tłuszczu w suchej masie
* Chroniona nazwa pochodzenia
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Grana Padano |
| Forma | Blok |
| Smak | |
| Składniki | Mleko surowe, sól, podpuszczka, substancja konserwująca: lizozym z jaj. |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 117 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze od 2 do +8°c. po otwarciu spożyć w ciągu 7 dni. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 33 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 398 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 398 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1654 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1654 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 33 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |