Opis szczegółowy
Ser topiony Cheddar Burger w plastrach 1033g Delicious -to klasyka sera używanego w burgerach, ale też tostów, pizzy czy kanapek.
Ser Cheddar Delicious świetnie się topi i dodaje potrawom wyrazistego smaku.
Klasyka w najlepszym wydaniu. Opakowanie zawiera 84 pasterki.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Rodzaj sera | Topiony |
| Smak | naturalny, Naturalny (original) |
| Składniki | Ser cheddar (60%) (mleko, sól, kultura starterowa, podpuszczka mikrobiologiczna), woda, masło (mleko), odtłuszczone mleko w proszku, ser (mleko, sól, kultura starterowa, podpuszczka mikrobiologiczna), sole emulgujące: cytrynian sodu, serwatka w proszku (mleko), sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: kwas sorbowy, barwnik: ekstrakt z papryki, substancja przeciwzbrylająca: lecytyna słonecznikowa |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 1,03 kg |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 50 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Belgia, Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: datix tomasz krajanowski ulica i numer: gen. ignacego prądzyńskiego 4/2/20a kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 305 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1276 kJ |
| Zawartość białek | 18,3 g |
| Zawartość soli | 3,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |