Opis szczegółowy
Wafel wypełniony mlecznym (41,5%) i kakaowym nadzieniem (38%).
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | kakaowy, mleczny |
| Zawartość netto | 128 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mleko odtłuszczone w proszku (28%), cukier, olej palmowy, mąka pszenna (15,5%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (4%), olej słonecznikowy, emulgator: lecytyny (soja), sól, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), wanilina. może zawierać orzechy laskowe i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 510 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2135 kJ |
| Zawartość białek | 11,5 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26,3 g |
| Cukry | 42,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 55,9 g |