Opis szczegółowy
Olio di Sansa di Oliva. Oliwa Sansa z wytłoczyn z Oliwek 5l Allora Food to uniwersalny tłuszcz roślinny o delikatnym smaku i wysokiej odporności na temperaturę. Doskonała do smażenia, pieczenia i gotowania — łączy w sobie śródziemnomorski charakter z praktycznością w codziennej kuchni. Dzięki łagodnemu aromatowi nie dominuje potraw, a jednocześnie zachowuje zalety oliwy z oliwek.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Oliwa rafinowana (rafined olive oil, pure), Oliwa (olive oil), Oliwa wytłokowa (olive-pomace oil, sansa) |
| Metoda tłoczenia | Na ciepło |
| Pojemność | 5000 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Rafinowana oliwa z wytłoczyn oliwek i oliwa z oliwek extra virgin |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Zawartość netto | 4,6 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 4,69 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: datix tomasz krajanowski ulica i numer: gen. ignacego prądzyńskiego 4/2/20a kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Krótki opis marketingowy | Oliwa sansa pomace |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 824 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3389 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 91,6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |