Opis szczegółowy
Klasyczny, formowany filet z piersi indyka o delikatnym smaku, jasnej barwie na przekroju i dobrze wyczuwalnej chrupkiej panierce. Dobra alternatywa dla tradycyjnych kotletów wieprzowych. Szybka i łatwo policzalna propozycja bufetowa, stołówkowa, street foodowa.
Bez dodatku:
• Glutaminianu monosodowego
• Substancji konserwujących
• Fosforanów
Parametry produktu
| Rodzaj | Danie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| O obniżonej zawartości [nazwa składnika odżywczego] | soli |
| Składniki | Składniki: filet z piersi indyka 85%, woda, mąka (pszenna, ryżowa), olej rzepakowy, skrobia, błonnik (grochowy, pszenny), drożdże, sól, glukoza, aromaty, stabilizator (węglan wapnia). zawartość mięsa dotyczy produktu gotowego. ingredients: turkey breast fillet 85%, water, flour (wheat rice), rapeseed oil, starch, fibre (pea, wheat), yeast, salt, glucose, flavours, stabiliser (calcium carbonate). meat content refers to the finished product. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polskie mięso i wędliny łukosz sp. z o.o. ulica i numer: bielska 69 kod pocztowy i miasto: 43-520 chybie pl |
| Produkt halal | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Sznycel z piersi indyka/turkey breast schnitzel |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 548 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Wymaga obróbki termicznej przed spożyciem zgodnie z instrukcją przygotowania. po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie./requires heat treatment before consumption, according to preparation instructions. after defrosting do not freeze again. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Instrukcja przygotowania. wyjmij produkt z opakowania. dla lepszych rezultatów przygotuj z zamrożonego. frytownica: na rozgrzanym do 150°c oleju, czas smażenia około 7 minut. piekarnik: w rozgrzanym do 200°c piekarniku, czas pieczenia około 15 minut, od czasu do czasu obracając. urządzenia kuchenne mogą się od siebie różnić. dostosuj czas podgrzewania do parametrów wykorzystywanego przez ciebie sprzętu. przed podaniem upewnij się, że produkt jest w pełni ugotowany. preparation instructions. remove all packaging prior to cooking. for best results cook from frozen. deep fry: fry product in pre-heated oil to 150°c, frying time: about 7 minutes. oven cook: place product on a baking tray in a pre-heated oven at 200°c, baking time: about 15 minutes, turn over occasionally. kitchen appliances may be different from each other. adjust the cooking time depending on your equipment. please ensure food is piping hot prior to serving. |
| Sposób obróbki produktu | Pieczenie/prażenie, Smażenie na głębokim tłuszczu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 170 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 713 kJ |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość błonnika | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,95 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,6 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Poziom znakowania Nutriscore | B |