Opis szczegółowy
Francuski Raclette w plastrach to wyrazisty ser o kremowej, łatwo topiącej się konsystencji i charakterystycznym, lekko orzechowym smaku. Dzięki gotowej formie plastrów, pakowanych na wygodnej tacce, produkt jest szybki i prosty w użyciu. Świetnie sprawdza się w daniach na ciepło: klasycznym raclette, founde, zapiekankach, tostach czy burgerach.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Forma | Plastry |
| Smak | naturalny |
| Składniki | Pasteryzowane mleko, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna. w skórce sera: substancja konserwująca (natamycyna). |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 354 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1471 kJ |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1,6 g |
Inne informacje o zawartości