Opis szczegółowy
Czekolada mleczna nadziewana kremem karmelowym (30 %) i herbatnikiem maślanym (13,5 %)
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | czekoladowy, Słodki, mleczny, Maślany, Karmelowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Ciastka, Z karmelem, Z wafelkami |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, tłuszcz palmowy, proszek karmelowy (10 %) [serwatka (z mleka), masło (z mleka), maltodekstryna, cukier, mleko odtłuszczone], miazga kakaowa, mąka pszenna, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, laktoza (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, pasta z orzechów laskowych, bezwodny tłuszcz mleczny), masło (z mleka) (1 %), emulgator: lecytyny (z soi); sól, skrobia pszenna, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu; serwatka w proszku (z mleka), kwas: kwas cytrynowy. może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy i jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 13 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: stefana batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Krótki opis marketingowy | Czekolada mleczna nadziewana kremem karmelowym (30 %) i herbatnikiem maślanym (13,5 %) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Najlepiej spożyć przed: data podana na opakowaniu |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 553 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2304 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,63 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 44 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny |