Opis szczegółowy
Ta herbata ma swoją historię… Dawno, dawno temu pewien brytyjski hrabia Charles Grey ratując życie chińskiemu urzędnikowi, zasłużył sobie na pyszną nagrodę: paczkę herbaty i przepis na jej przygotowanie. Tak zaczęła się światowa kariera herbaty z dodatkiem olejku bergamoty, znanej lepiej jako Earl Grey. Do dziś kojarzona jest ona nie tylko z przyjaźnią, ale także z niepowtarzalnym smakiem - wyrazistym, cytrusowym, lekko cierpkim i roślinnym. Prawdziwy herbaciany hit!
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Rodzaj | Cejlońska, czarna, Aromatyzowana |
| Smak | Cytrusowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Czarna herbata cejlońska z jednego regionu (liść bopf), aromat bergamoty (6%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gourmet foods sp. z o.o. ulica i numer: wybrzeże gdyńskie 6a kod pocztowy i miasto: 01-531 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Cejlońska czarna herbata z aromatem bergamotki. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 187 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |