Opis szczegółowy
Starannie dobrana mieszanka składników, która nadaje Twoim potrawom idealnie wyważoną słodko-pikantną nutę.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy |
| Rodzaj przyprawy | Warzywna |
| Przeznaczenie | Do potraw |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Zawartość netto | 170 g |
| Składniki | Sól jodowana (sól, jodan potasu), cukier 35%, wzmacniacz smaku (glutaminian sodu), chili 6%, suszony czosnek 4,4%, słodka czerwona papryka 4,3%, suszona cebula 3,2%, czarny pieprz 2%, kolendra, imbir 1,8%, naturalny aromat, liść pietruszki 0,05%. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska, Spoza Unii Europejskiej |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-04-08 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka sp. z o.o. ulica i numer: cypryjska 72 kod pocztowy i miasto: 02-761 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 102 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Jedna łyżeczka (5 g) wystarcza do doprawienia 250 ml zupy lub 250 g mięsa, warzyw czy ryżu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 234 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 990 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość błonnika | 6,6 g |
| Zawartość soli | 35,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 43 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Vegeta słodka chili nadaje słodko-pikantny smak mięsu, rybom, owocom morza, warzywom i ryzowi. dodaj ja do sosów, dressingów i kremowych zup. wzbogaci smak domowych chipsów, popcornu i frytek. |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |