Opis szczegółowy
Herbatka ziołowa wzbogacona biotyną
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Ziołowa |
| Smak | Imbirowy |
| Działanie | Na trawienie, Oczyszczająca |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 38 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Nasiona kopru włoskiego, korzeń imbiru (18%), prażony korzeń cykorii, korzeń i liście mniszka lekarskiego (13%), korzeń lukrecji, kora cynamonu (6%), korzeń kurkumy, biotyna (1,1%) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lipton teas and infusions poland sp. z o.o. ulica i numer: józefa piusa dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 78 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 3 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 13 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 26 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Biotyna (witamina B7) | 3,95 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 8 %RWS |
Inne informacje o zawartości