Dilmah Lemon [20 + 5 x1,5g] X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Herbata z cytryną to polska specjalność całoroczna - latem dodajemy cytrynę do herbaty dla orzeźwienia, zimą natomiast dla rozgrzewki… Tych, którzy lubią ten charakterystyczny kwaśno-gorzki smak, filiżanka herbaty Lemon na pewno zachwyci.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Cejlońska, czarna, Aromatyzowana |
| Smak | Cytrusowy, cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 37,5 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Czarna herbata cejlońska z jednego regionu (liść bopf), aromat (4%), skórka cytrynowa (0,5%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gourmet foods sp. z o.o. ulica i numer: wybrzeże gdyńskie 6a kod pocztowy i miasto: 01-531 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Cejlońska czarna herbata z aromatem cytryny. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 187 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|