Opis szczegółowy
Pringles Original to kultowe chipsy, to smak od którego wszystko się zaczęło. Pierwsze chipsy w legendarnym już kształcie hiperbolicznej paraboloidy, który pasuje jak ulał do naszej unikalnej puszki w kształcie tuby. Tyle historii – od awangardy, przez zakręcone smaki, aż po niekończącą się zabawę – nic dziwnego, że to więcej niż chipsy!
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
| Smak | Solone |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Rozdrobnione płatki ziemniaczane, olej słonecznikowy, mąka kukurydziana, mąka pszenna, mąka ryżowa, maltodekstryna, emulgator (e471), olej rzepakowy, sól, barwnik (annato norbiksyna). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aleksandra kufa ulica i numer: chorzowska 150 kod pocztowy i miasto: 40-121 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 456 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 516 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 154 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2151 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 645 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość błonnika | 5 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |