Opis szczegółowy
Herbatniki APETILKI Petit Beurre kakaowe 200 g
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
| Smak | kakaowy |
| Dodatki | Kakao |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, woda, cukier, olej palmowy ,syrop cukru inwertowanego [woda, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)], niskotłuszczowe kakao w proszku (3,5%), substancje spulchniające (węglan amonu, wodorowęglan sodu, kwaśny pirofosforan sodu), syrop karmelowy, sól jodowana, emulgator (lecytyna sojowa), aromat, substancja konserwująca (pirosiarczyn sodu), produkt może zawierać mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurobrand sp. z o. o. ulica i numer: płochocińska 111/114 kod pocztowy i miasto: 03-044 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 427 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4,3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 360 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość błonnika | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 19,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 68,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4,3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3,8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1,3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4,2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5,2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |