Opis szczegółowy
Wafel pokryty ciemną czekoladą z nadzieniem mlecznym i orzechowym (54%).
Parametry produktu
| Dodatki | W czekoladzie ciemnej, Z czekoladą ciemną |
| Zawartość netto | 43 g |
| Składniki | Czekolada ciemna 31,5% (cukier, masa kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (soja); wanilina), cukier, olej palmowy, mąka pszenna, orzechy laskowe (10,8%), odtłuszczone mleko w proszku (9%), pełne mleko w proszku (5,5%), tłuszcz kakaowy, masa kakaowa, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyny (soja), substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), bezwodny tłuszcz mleczny, sól, wanilina. składniki mleka: 15%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 14 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 225 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 582 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2425 kJ |
| Wielkość porcji | 21,5 g |
| Zawartość białek | 8,9 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37,5 g |
| Cukry | 41,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 50,7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |