Opis szczegółowy
Jedno z najpopularniejszych dań kuchni polskiej teraz dostępne także w wersji 100% roślinnej. Dzięki nam możesz odkryć na nowo smak tej wyjątkowej potrawy. W dodatku bez godzin spędzonych w kuchni!
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Garnek |
| Zawartość netto | 480 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, fasola „jaś” 47%, koncentrat pomidorowy 18%, cebula, teksturowane białko sojowe 7%, cukier, skrobia kukurydziana, hydrolizaty białka roślinnego (zawierają soję), sól, olej rzepakowy, przyprawy, warzywa suszone (pasternak, marchew, seler, pietruszka, por), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy=witamina c, zioła (zawierają seler), aromat z ekstraktu drożdżowego. produkt może zawierać gorczycę. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-096 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: primavika sp. z o. o. ulica i numer: akacjowa 27 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Podstawowym składnikiem tego dania jest oczywiście fasola. warto wspomnieć, że jest ona znakomitym źródłem pełnowartościowego białka. posiada także duże ilości witamin takich jak witamina c, tiamina, ryboflawina, niacyna, witamina b6, kwas foliowy, a także witamina a, e oraz k. we wnętrzu fasoli znajdują się także znaczne ilości fosforu, potasu i wapnia. oprócz fasoli bazę potrawy stanowią pomidory, które są znakomitym źródłem sodu i potasu. kiełbasę i boczek zastąpiliśmy autorsko przygotowanym roślinnym białkiem, które wraz z odpowiednio dobranymi przyprawami i pozostałymi składnikami składają się na całość tego wyjątkowego dania. rozsmakuj się w naszej fasoli a’la po bretońsku, która z pewnością zaskoczy cię swoim wyrazistym, pysznym smakiem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Najlepiej przelać bezpośrednio do garnka. podgrzewać na małym ogniu. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 7,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 40 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 255 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 13 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1075 kJ |
| Wielkość porcji | 240 g |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość błonnika | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,68 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 13 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 27 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 15 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |