Opis szczegółowy
Danie obiadowe Bolognese to klasyczna potrawa kuchni włoskiej. Jak sama nazwa wskazuje, wywodzi się on z Bolonii. Oryginalny sos tego typu musi być długo gotowany, a jego bazą jest mielone lub drobno siekane mięso, pomidory oraz czerwone wino. Zainspirowani tradycyjną recepturą przygotowaliśmy wyśmienite wegańskie Bolognese, które doskonale pasuje do makaronów, placków ziemniaczanych oraz ryżu czy naleśników. Nasza roślinna wersja to idealny wybór dla osób, które stawiają na zdrową kuchnię roślinną.. Wegański Bolognese Primavika to bardzo aromatyczna mieszanka. Bazą produktu jest gęsty sos pomidorowy, do którego dodane zostało roślinne mięso mielone. Jest ono bardzo wartościowym źródłem białka i sprawia, że potrawa jest bardzo sycąca i idealnie nadaje się na obiad.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Patelnia |
| Zawartość netto | 470 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, koncentrat pomidorowy 32%, cebula, teksturowane białko grochu 21%, olej rzepakowy, skrobia kukurydziana, ekstrakty drożdżowe, sól, cukier, przyprawy, warzywa suszone (pasternak, marchew, seler, pietruszka, por), zioła (zawierają seler). |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-096 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: primavika sp. z o. o. ulica i numer: akacjowa 27 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Najlepiej przelać bezpośrednio na patelnię. podgrzewać na małym ogniu. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 83 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 133 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 349 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 558 kJ |
| Wielkość porcji | 160 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość błonnika | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,88 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,6 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 18 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 23 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |