Opis szczegółowy
Idealna porcja dla mniejszych gospodarstw domowych lub dla osób, które używają przecieru często, ale w niewielkich ilościach.
Dzięki kompaktowemu opakowaniu produkt nie marnuje się i zawsze zachowuje świeżość.
Wytwarzany ze świeżych pomidorów, bez dodatku konserwantów – doskonały wybór do codziennego gotowania.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Składniki | Przecier pomidorowy z koncentratu. |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska, Spoza Unii Europejskiej |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 132 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Przecier pomidorowy podravka 200 g nie zawiera konserwantów, co czyni go doskonałym wyborem dla osób ceniących prosty, czysty skład. idealny do zup, sosów, dań jednogarnkowych i kuchni śródziemnomorskiej. |